wtorek, 12 kwietnia 2016

Jak pozbyć się kaca w domu z pomocą warzyw? 3 świetne produkty na kaca!


Pytanie o to, jak pozbyć się kaca, powraca do nas jak mantra: zawsze, po każdej alkoholowej imprezie. I choćby człowiek spróbował już niektórych sposobów, to zawsze następnym razem w domu brak produktów, które akurat moglibyśmy użyć, by wypróbować je jeszcze raz. Dlatego wciąż szukamy kolejnych, innych sposobów na to, jak pozbyć się kaca. Niech ta krótka lista naturalnych i domowych sposobów na kaca pozwoli na załagodzenie tego stanu w różny sposób, z użyciem tylko tego, co możemy znaleźć w zaciszu mieszkania.

Jak pozbyć się kaca domowymi, naturalnymi sposobami?

1. Kwas buraczany: do przyrządzenia tego specyfiku oczywiście potrzebne są buraki, ale nie byle jakie, bo kiszone. Sok buraczany jest witaminową i mineralną bombą, która pozwala na skrócenie czasu trwania kaca o połowę! Świetnie wpływa na detoksykację organizmu

2. Sok z pomidorów: Jak pozbyć się kaca posiadając w domu tylko pomidory? To proste: wystarczy z nich przyrządzić aromatyczny, witaminowy, sok z pomidorów. Alkohol wypłukuje z organizmu potas, a przez to również pośrednio powstaje kac. Sok z pomidorów dostarcza tego pierwiastka aż nadto, aby szybko wyzdrowieć i poczuć się lepiej!

3. Soczyste szparagi: szparagi na kaca polecane są przez samych naukowców. Badania w tym kierunku były prowadzone w Institute of Medical Science w Korei Południowej. Moc minerałów i aminokwasów znajdujących się w szparagach neutralizuje skutki kaca.

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Rzuć palenie razem z nami. Pomoże Ci w tym Desmoxan


Demoxan – prosty krok do uwolnienia od nikotyny!

Lek Desmoxan pozwala zerwać z nałogiem nikotynowym. Substancją czynną jest cytozyna, która regulując poziom dopaminy w mózgu hamuje symptomy głodu nikotynowego i fizyczną chęć zapalenia. Zamierzając osiągnąć sukces musimy zupełnie  wyeliminować papierosy do 5. dnia przyjmowania leku Desmoxan oraz nigdy więcej nie sięgnąć po nikotynę, nawet po zakończeniu terapii.


Desmoxan jak każdy produkt leczniczy może wywołać efekty uboczne, które jeśli w ogóle wystąpią, to na ogół mają miejsce na początku kuracji. Niekiedy spotyka się wzrost łaknienia, czego konsekwencją jest przyrost masy ciała, a także bóle mięśniowe, łzawienie oczu, zmęczenie, zaburzenia snu i nastroju, bóle lub zawroty głowy. Przejściowym zmianom może ulec rytm serca, ciśnienie tętnicze krwi oraz praca układu pokarmowego. Wśród działań niepożądanych odnotowano również osłabienie libido, spadek elastyczności skóry, wysypkę, nadmierną potliwość i ślinienie, zaburzenia smaku, pieczenie języka, duszność i odkrztuszanie.